O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Dowiedz się więcej o naszej firmie.

Informacje o firmie

IS Wentylacja to firma, której głównym celem jest świadczenie usług w zakresie montażu systemu wentylacji z odzyskiem ciepła w domach jednorodzinnych.

Bazujemy na sprawdzonych jednostkach (rekuperatorach) na naszym rynku, które cechuje w głównej mierze wysoki poziom jakości wykonania, potwierdzony długoletnim doświadczeniem. Mamy w ofercie między innymi takie marki jak: Zehnder / J.E StorkAir, RenoventExcellent.

Rekuperator, jak również system rozprowadzenia instalacji dobieramy indywidualnie w zależności od rodzaju budynku i potrzeb klienta.

Na całość prac jakie wykonujemy udzielamy gwarancji.

Misja naszej firmy

Misją naszej firmy jest dostarczenie Państwu, kompleksowych rozwiązań z systemu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, zwanej potocznie Rekuperacją. Firma zajmuje się kompleksowym montażem instalacji w domach jednorodzinnych, pomieszczeniach biurowych a także w budynkach wielorodzinnych.

Firma stosuje wysokiej jakości materiały do wykonania instalacji w oparciu o kanały stalowe (rury Spiro), oraz łatwe do ukrycia kanały Polietylenowe o małych średnicach z tworzywa PE.

Bierzemy w pełni odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie sytemu rekuperacji.

Skontaktuj się z nami!

Kim są nasi klienci?

• Osoby prywatne (domy jednorodzinne, mieszkania).

Naszymi klientami są osoby, które chcą rozwiązać problemy z wilgocią, grzybami, wykwitami pleśni i ciągami zwrotnymi z przewodów wentylacyjnych. Osoby chcące poprawić jakość powietrza w mieszkaniu czy domu. Klienci, którzy decydują się na zastosowanie Rekuperacji dostają nie tylko komfort, ale również możliwość zaoszczędzenia na ogrzewaniu całorocznym w domu. Ponadto, korzystają z rozwiązań przyjaznych środowisku.

• Pomieszczenia biurowe

Przebywanie w pomieszczeniu, gdzie funkcjonuje wentylacja z odzyskiem ciepła, ma kolosalny wpływ na zdrowie, lepsze samopoczucie i bardziej efektywną pracę osób przebywających w pomieszczeniu.

Dlaczego my?

  • Indywidualne podejście do klienta i jego przyszłego domu, w którym będzie funkcjonowała rekuperacja,
  • Współpracujemy z uznanymi producentami rozwiązań wentylacyjnych na Polskim rynku,
  • Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, projekt, dostawę urządzeń, montaż instalacji oraz usługi serwisowe.
  • Do każdej wykonanej instalacji dołączamy dokumentacje techniczno-projektową (obliczenia ilości powietrza – kubatura),
  • Ciągle podnosimy swoją wiedzę, biorąc udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez producentów central wentylacyjnych i systemów dystrybucji powietrza,
  • Oferujemy usługi przy użyciu profesjonalnego sprzętu budowlanego, a przede wszystkim wiercenie wiertnicą diamentową, która charakteryzuje się estetyczną pracą, nie narażając stropów na dodatkowe wibracje, które mogą osłabić strukturę,
  • Wykonane instalacje są w pełni odporne na czyszczenie serwisowe,
  • Firma udziela 10 – letniej gwarancji na wykonane przez siebie instalacje.
Nasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikatyNasze certyfikaty
Szukasz sprawdzonego systemu rekuperacji do domu lub firmy?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji